• دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
  بازار پر تلاطم عید و خرید کالای ایرانی؛
  امسال با ترجیح کالاهای باکیفیت داخلی، عید را به کام تولیدکنندگانی که برای مشتری داخلی ارزش قائل شده و با اشتغال زایی برای فرزندان این آب و خاک و تولیدکالاهای با کیفیت، به مشتری احترام می گذارند، شیرین کنیم.
 • سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
  پدران ونقش تربیتی که فراموش شده است؛
  مردان چنین تربیت شده‌اند كه باور كنند سخت كوشی و ساعت‌های طولانی كاركردن نشانه تعهد به خانواده است، اما اكنون مردان باید بدانندكه اگر تغییر نكنند، باید خطر دور افتادن از همسر و فرزندان را یعنی همان افرادی كه به خاطرشان كار معنا پیدا می‌كند را بپذیرند و گاهی لازم می‌شود كه آنان دستاوردهای مالی و شغلی خود را فدا كنند تا به تعادل بهتری بین كار و زندگی خانوادگی برسند.
 • دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۴۰
  والنتاین زایش فرزند شوم هوس
  والنتاین تراژدی مرگ یک رویاست! رویایی به نام عشق و زایش فرزندی شوم به نام هوس. والنتاین و عشق سیال آن با ایده تجمل گرایی و مصرف گرایی شورشی است پنهان علیه انقلاب و آرمان پایدار آن. شورش فرزندانی ملول بر کوشش پدران و مادرانی رنجور.
 • شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۰۶
  مصرف دخانیات در بین زنان جوان به یک پرستیژ اجتماعی تبدیل شده و آنها مصرف سیگار و قلیان را نشانه بزرگ شدن و غرور می‌دانند،البته تبلیغات برنامه‌های ماهواره‌ای و سریال‌های تلویزیونی مصرف دخانیات در بین جوانان را افزایش داده است.
 • شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۴۹
  «تاتو» راهی برای اثبات مرد بودن!
  این روزها تب زیبایی آنقدر در جامعه اوج گرفته که نه تنها زنان و دختران، بلکه پسران و مردان هم برای دست یابی به رویای زیبایی خطرات بسیاری را به جان می‌خرند بی‌توجهی به عوارض در کمین، کارهایی می کنند که هویت زن و مرد ایرانی متمدن را زیر سوال میبرند.
 • شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
  زنان در متن تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شدند؛
  هنر انقلاب اسلامي ايـن بود كه زنان جامعه ما را متحول ساخت و در مسير اسلام و ارزشهاي الهي هدايت كرد و از بي هـويتـي و بـي بند و باري و ابتذال كه سوغات غرب بـود, به سوي عزت خـواهي, عفاف, درك شخصيت و كمال جـويي و تحول فكري و روحي هدايت كرد و از دون مايگي به اوج انسانيت ارتقا بخشيد.
 • جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
  اثرات نا خوشایند آلودگی هوا بر زندگی ما؛
  آلودگي هوا براي افراد مسن، نوزادان، كودكان و زنان باردار بيشتر از افراد ديگر مضر است به همين دليل كارشناسان توصيه مي كنند كه اين افراد در روزهايي كه آلودگي هوا به مرز هشدار مي رسد، از خانه خارج نشوند و فعاليت هاي بدني خود را كاهش دهند تا دچار مسموميت و مشكلات ناشي از كمبود اكسيژن و گازهاي سمي نشوند.
 • پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۸:۱۵
  آموزش مسئولیت، نفیس ترین هدیه ای است که می توانیم به فرزندانمان ارزانی داریم. چنین آموزشی آنان را قادر می سازد از خویشتن مراقبت کنند و در آینده به عنوان بزرگسالانی مسئول وظایف شان را به عهده بگیرند.
 • سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
  وقتی مشکلات زندگی نزد دیگران بازگو می شود؛
  توجه دارید که یکی از جدی ترین نیازهای همسران این است که در زندگی مشترک احساس آرامش و امنیت کنند. رازدار نبودن زن یا شوهر، می تواند در دیگران این نگرانی و اضطراب مدام را سبب شود که نکند حرف های خصوصی زندگی ما به بیرون درز کند.
 • سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۰
  اثرات تربتی بد قولی والدین؛
  با بدقولی‌هایمان به آنها احساس مهم نبودن و بی‌اهمیتی را می‌دهیم.كودكان متوجه هستند كه شما در قبال دیگران چگونه به قول‌هایتان عمل می‌كنید و چگونه مراقب حرف زدن‌های خود هستید و وقتی این موارد را در مورد فرزند خود رعایت نمی‌كنید، در واقع حس بی‌اهمیت بودن را به آنها انتقال می‌دهید و برعكس زمانی‌كه به وعده‌‌های خود عمل می‌كنید و روی حرف‌تان می‌مانید به آنها نشان می‌دهید كه چقدر برایتان مهم هستند.
Page 1 of 1012345...10...Last »