• دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۵۴
  پر واضح است که اگر عشق و علاقه ماهیت یک رابطه شود. پیدایش خودخواهی غیر ممکن می‌شود هر چند هر رابطه سالمی هم از خود خواهی چندان فاصله ندارد.
 • دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۵۰
  کودکی‌ یکی از سرنوشت سازترین مراحل زندگی هر فرد است؛ دوران معصومیت، شادمانی، آرامش و خلاقیت. اما به همان اندازه که می‌تواند این دوران تاثیر مثبت بر آینده فرد بگذارد گاهی نیز تاثیرات مخرب و شیوه بد زندگی در این دوران تا آخر عمر زندگی فرد را به تباهی می‌کشاند.
 • دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۱۰
  تأثیر پرخاشگری بر روابط زناشویی؛
  ارتباط کلامی بین زن و شوهر یکی از راه های شناخت فرد نسبت به خود محسوب می شود تا بدین وسیله افکار و ایده ای که برای زندگی اش ترسیم کرده را عنوان کند؛ سر منشأ این ارتباط کلامی که باید با صداقت همراه باشد، اخلاق می باشد. حُسن ظن، شریک بودن در غم دیگران، گره ای را باز کردن و .از اخلاقیات محسوب می شوند که اگر انسان از آنها برخوردار باشد، یقیناً پایه زندگی خود را محکم بنا خواهد کرد.
 • سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
  پدران ونقش تربیتی که فراموش شده است؛
  مردان چنین تربیت شده‌اند كه باور كنند سخت كوشی و ساعت‌های طولانی كاركردن نشانه تعهد به خانواده است، اما اكنون مردان باید بدانندكه اگر تغییر نكنند، باید خطر دور افتادن از همسر و فرزندان را یعنی همان افرادی كه به خاطرشان كار معنا پیدا می‌كند را بپذیرند و گاهی لازم می‌شود كه آنان دستاوردهای مالی و شغلی خود را فدا كنند تا به تعادل بهتری بین كار و زندگی خانوادگی برسند.
 • سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۴۹
  عذرخواهی کردن والدین از فرزندان، فقط یک کلام ساده نیست بلکه پیام ها و آثار زیادی برای تک تک اعضای یک خانه دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد.
 • سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۴۰
  بسیاری از خانواده‌ها علاقه دارند یک پسر و یک دختر داشته باشند، اما تحقیقات نشان می‌دهد بهترین حالت برای برقراری آرامش در خانواده داشتن دو دختر است.
 • دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۵۵
  در این بازار شلوغ و متنوع اسباب بازی پدر و مادرها چه نوع اسباب بازی بخرند که واقعا به ردش کودک و سرگرمی سالم و سازنده او کمک کند؟
 • دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۴۲
  در اثر مرور زمان رابطه همسران با هم می تواند یکنواخت و خسته کننده شود. آیا راهی هست برای این که شور و هیجان و گرمی روزهای اول ازدواج را در رابطه با همسرتان داشته باشید؟
 • دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۱۲
  یک مدرس دانشگاه گفت: زبان مادری هویت ما را تشکیل داده و حامل فرهنگ ما به آینده است که متأسفانه امروزه رو به فراموشی می‌رود.
 • دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۰۵
  کیوان الچیان؛ عضو انجمن متخصصان داخلی ایران اعلام کرد که متأسفانه در کشور ما سن بلوغ در پسران و دختران 1.5 سال کاهش یافته است؛ به‌طوری‌که در دختران به 11.5 سال و در پسران به 13.5 سال رسیده است. به گفته الچیان 14 تا 15 سالگی فاصله بین بلوغ عقلی و اقتصادی است.
Page 1 of 2712345...1020...Last »