به گزارش آنا خبر، خانم دکتر ابراهیمی عضو هیات مدیره، مشاورامور بانوان وخانواده و راهبر امور حقوقی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی گفت: امروز نقش بانوان در صنعت هوانوردی کشورهای مختلف جهان در سالهای گذشته، در شان و جایگاه آنان نبوده و با نقطه مطلوب فاصله داشته است اما امروز بانوان در حال بازیابی و بهبود این وضعیت هستند.

وی افزود: امروز با فرهنگ سازی مناسب و تغییر نگرش ها، راه برای حضور بانوان در بالاترین سطح  تصمیمی گیری شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران هموار شده است که این موضوع نمادی از نقش تاثیر گذار آن در تمام سطوح مدیریتی کلان کشور است.

اشراقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این مراسم  گفت:  بانوان ایران اسلامی مایه مباهات و افتخار برای جامعه هستند که در تمامی دوران ها از جمله مبارزات پیش از انقلاب، جنگ تحمیلی، دوران سازندگی و در حال حاضر در دوران توسعه نقش اساسی داشته و دارند.

وی گفت: مایه مباهات است که این تعداد از زنان توانمند و شایسته در یک مجموعه تخصصی مانند شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران مشغول به فعالیت هستند که حضور سرکار خانم دکتر ابراهیمی در هئیت مدیره شرکت نمونه بارز این امر است.

تقدیر عضو هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از مدیرکل و هم چنین مسئول امور بانوان اداره کل فرودگاههای استان از دیگر برنامه های روز اول همایش بود.